Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SOL Baltics OU Lietuvos filialas
More about company »

Personalo specialistas

Vilnius - SOL Baltics OU Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Aktyvi personalo paieška ir atranka visoje Lietuvoje;
Personalo ir apskaitos dokumentų rengimas ir administravimas, vadovaujantis LR teisės aktais;
Personalo administravimo procesų vykdymas ir tobulinimas;
Duomenų kaupimas ir sisteminimas;
Kontaktų užmezgimas ir palaikymas su įvariais paieškos šaltiniais

Reikalavimai

Ši pozicija Tau, jeigu:
Tavo stiprybė - darbas su žmonėmis ir dokumentais;
Esi stiprus personalo bei apskaitos dokumentų ruošime ir administravime;
Išmanai darbo teisę ir darbų saugos reikalavimus;
Turi ne mažesne nei 2 m. patirtį darbuotojų paieškos ir atrankos srityje;
Tau patinka būti komandos dalimi ir organizuoti personalo darbą bei laisvalaikį;
Darbuotojų gerbūvis tau svarbus;
Tave apibūdina kaip empatišką ir pozityvų žmogų;
Esi pasiruošęs padėti komandai kasdieniuose darbuose;
Moki organizuoti ir sisteminti savo darbą;
Laisvai naudoji MS įrankius, Skyp'ą ir kitas šiuolaikinės technologijas;
Laisvai bendrauji lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Mes jums siūlome

Tapti Skandinaviškos įmonės dalimi;
Dinamišką ir pilną iššūkių darbą Baltijos HR komandoje;
Motyvuojantį atlyginimą;
Dalyvavimą įvairiuose įmonės renginiuose
Vidinius ir išorinius mokymus;
Puikią darbo aplinką ir draugišką kolektyvą;
Komandiruotes Baltijos šalyse

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

„SOL“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios pirmtakas buvo įkurtas 1848 metais Suomijoje.
„SOL“ yra šeimos įmonė, kurios vertybės ir principai atsispindi kasdieninėje įmonės veikloje. Savo paslaugas mes teikiame Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje ir Rusijoje.