DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

PERSONALO VADOVAS (-Ė) BALTIJOS ŠALIMS

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

  • personalo strategijos ir politikos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • organizacinių ryšių tarp skirtingų įmonės skyrių ir atstovybių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nustatymas bei optimizavimas;
  • dalyvavimas kuriant kompetencijų vystymo, karjeros planavimo, darbuotojų ugdymo ir kitus personalo procesus įmonių grupės mastu;
  • veiklos vertinimo sistemų įgyvendinimas bei nuolatinis tobulinimas;
  • kvalifikacinių personalo mokymų poreikio bei programų sudarymas ir jų organizavimas;
  • darbuotojų motyvacijos sistemų diegimas/ atnaujinimas skirtingose personalo grandyse;
  • patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimas, pozityvaus mikroklimato palaikymas ir organizacinės kultūros, skatinančios siekti geriausių rezultatų, kūrimas ir palaikymas;
  • personalo poreikio planavimas ir kaitos valdymas, darbo rinkos stebėjimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • ne mažesnė kaip 3 m. darbo patirtis personalo vadovo ar ją atitinkančioje pozicijoje;
  • personalo motyvavimo, darbuotojų vertinimo ir kitų personalo valdymo procesų išmanymas;
  • patirtis personalo planavimo ir konsultavimo klausimais karjeros srityje;
  • puikūs lyderystės įgūdžiai, gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • patirtis personalo atrankos srityje;
  • geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • kūrybiškumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą ir noras nuolat tobulėti.

Mes Jums siūlome:

  • darbą rinkos lyderio kompanijoje, prisidedant prie didelio tarptautinio projekto;
  • profesionalią ir ambicingą komandą;
  • galimybę mokytis ir tobulėti;
  • konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.

"UAB „Kesko Senukai Digital“
"Kesko Senukai Digital" valdo šiuolaikiškas ir patogias internetines parduotuves senukai.lt ir 1A.lt
Sukaupta patirtis buvo pritaikyta kuriant tokias pat internetines parduotuves Latvijoje (, ) ir Estijoje (, ).

Atsinaujinusi internetinė parduotuvė senukai.lt 2016 metais sulaukė ir interneto bendruomenės pripažinimo Technologijų ir progreso festivalyje LOGIN ji buvo išrinkta geriausia elektroninės prekybos svetaine.

Mes esame jaunų ir kūrybiškų profesionalų komanda, kuri mėgaujasi naujais iššūkiais ir stengiasi nuolat tobulėti.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs sutinkate, jog Jus įtrauktume į UAB "Kesko Senukai Digital" duomenų bazę ir informuotume apie naujus darbo pasiūlymus. Jeigu pageidaujate dalyvauti tik šioje atrankoje, prašome nurodyti „Tik ši atranka“. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti. Jei pageidaujate gauti daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą, kreipkitės el.
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2992
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €