ŽŪB „Nematekas“

Personalo vadovas (-ė)

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys, Kaunas, Elektrėnai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • Personalo strategijos ir politikos formavimas;
  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
  • Darbuotojų adaptacijos ir motyvavimo sistemos tobulinimas;
  • Veiklos vertinimo bei atlygio sistemų tobulinimas;
  • Įmonės kultūros ir vertybių formavimas bei komunikacijos valdymas;
  • Vadovų konsultavimas personalo valdymo klausimais bei vadovų ugdymas;
  • Pokyčių darbo rinkoje vertinimas, sprendimų, personalo konkurencingumui ir motyvacijai išlaikyti, inicijavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis žmogiškųjų išteklių valdyme (gamybinėje įmonėje būtų privalumas);
  • Patirtis kuriant bei įgyvendinant įvairius personalo valdymo įrankius;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Gebėjimas valdyti pokyčius, lyderystės ir organizacinių įgūdžių turėjimas.

  • Galimybę sukurti sėkmingą personalo valdymo sistemą įmonėje;
  • Platų atsakomybių spektrą, galimybę kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Dinamišką darbą bei galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo;
  • Profesionalią ir palaikančią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas.

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis derinamas priklausomai nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
406
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.