Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Matesa“
More about company »

Personalo vadovas (-ė)

Klaipėda - UAB „Matesa“

Darbo pobūdis

  • Personalo valdymo strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir vystymas
  • Darbuotojų veiklos vertinimo, atlygio sistemos kūrimas ir įgyvendinimas
  • Įmonės kultūros ir vertybių formavimas bei komunikacijos valdymas
  • Personalo poreikio planavimas ir naujų pozicijų paieškos organizavimas
  • Adaptacijos sistemos sukūrimas ir vystymas
  • Personalo dokumentų rengimas ir administravimas
  • Informacijos apie personalą sisteminimas bei analizė
  • Personalo koordinavimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas
  • Patirtis panašioje pozicijoje (patirtis maitinimo srityje būtų privalumas)
  • Patirtis kuriant bei įgyvendinant įvairius personalo valdymo sistemas bei įrankius
  • LR Darbo kodekso išmanymas
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje
  • Strateginis mąstymas, iniciatyvumas, kūrybiškumas
  • Lyderystės, organizaciniai, planavimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Galimybė sukurti sėkmingą personalo valdymą įmonėje;
  • Platų atsakomybių spektrą, galimybę kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Matesa“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo ankščiau pateiktus duomenis (daugiau informacijos ).
Informacija apie UAB „Matesa“
925 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
174
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 602 €
25% uždirba 602-918 €
25% uždirba 918-1200 €
25% uždirba nuo 1200 €
Vadovas: Mindaugas Grikštas