Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV statyba“
More about company »

Personalo vadovas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

  • žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos ir procedūrų kūrimas bei įgyvendinimas;
  • personalo dokumentacijos administravimas ir valdymas;
  • darbuotojų paieškos, atrankos ir adaptacijos procesų organizavimas ir vykdymas;
  • darbuotojų iš trečiųjų šalių paieška, atranka, įdarbinimo dokumentų rengimas bei viso įdarbinimo proceso valdymas;
  • motyvacinių sistemų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • darbdavio įvaizdžio strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • veiklos vertinimo bei atlygio sistemų tobulinimas;
  • bendradarbiavimas su funkciniais įmonės vadovais žmogiškųjų išteklių klausimais, vadovų konsultavimas.

Reikalavimai

  • turite aukštąjį išsilavinimą (teisės, verslo administravimo, psichologijos srityje būtų privalumas);
  • turite sėkmingos darbo patirties žmogiškųjų išteklių srityje vadovaujančioje pozicijoje (statybų įmonėje būtų privalumas);
  • gerai išmanote LR darbo kodeksą ir kitus teisės aktus, susijusius su darbo teise;
  • LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių užsieniečių įdarbinimą Lietuvoje, išmanymas (privalumas);
  • darbo patirtis buhalterine apskaitos programa "Rivile" (privalumas);
  • gerai mokate rusų kalbą;
  • esate atsakinga, iniciatyvi, savarankiška, į rezultatą orientuota asmenybė.

Mes jums siūlome

  • užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas;
  • padėti siekti karjeros, įgyti aukštesnę kvalifikaciją, tobulėti kaip specialistui;
  • suteikti sprendimų laisvę ir galimybę realizuoti asmeninį ir profesinį potencialą;
  • mokėti motyvuojantį ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

RNDV Statyba – atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.