UAB „Marino projektai“

PERSONALO VADOVAS (-Ė)

1300-2500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

Personalo valdymo strategijos, kultūros formavimas ir įgyvendinimas;
Esamos personalo valdymo situacijos įmonėje įvertinimas bei tobulintinų sričių išgryninimas;
Personalo poreikio planavimas ir paieškos organizavimas (pritraukimas), atrankos ir įdarbinimo procesas;
Bendradarbiauti ir konsultuoti įmonės vadovus personalo valdymo ir darbo teisės klausimais;
Planuoti ir organizuoti pavaldžių darbuotojų veiklą bei vykdyti jos vertinimą;
Plėtros vystymas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga darbo patirtis personalo valdymo srityje;
Personalo valdymo, darbuotojų vertinimo bei motyvavimo procesų išmanymas, komandiruočių grafikų supratimas ir valdymas;
Darbo santykius reguliuojančių teisės aktų išmanymas bei LR DK praktinio taikymo patirtis;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus;
Planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Rusų ir anglų kalba.

Mes Jums siūlome

Įdomų, pilną iššūkių darbą;
Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo galimybes Marino įmonių grupėje.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. į rankas

Įmonė UAB MARINO PERSONALAS – personalo nuomos agentūra rinkoje žinoma kaip BALTIC EMPLOYEES – nuolat auganti ir savo veiklos sritis plečianti tarptautinė įmonė. BALTIC EMPLOYEES turi sukaupusi didelę patirtį personalo atrankos, paieškos, administravimo srityse. Preciziškais, atsakingais, finansiškai skaidriais veiklos principais pagrįsta įmonės veiklos filosofija garantuoja struktūruotą veiklos organizavimą ir tikslingą rezultatų siekimą. Tai lemia sėkmingą mūsų bendradarbiavimą. Esame ypač vertinami užsakovų, nes savo darbu padedame jiems kurti pridėtinę vertę. Rūpestingas požiūris, patrauklių darbo sąlygų ir įvairių darbo sričių tarptautinėse rinkose pasiūla, leidžia patenkinti savirealizacijos ir profesinius darbuotojų lūkesčius.

Personalo sk. tel.: svetainė:
balticemployees.lt