Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PERSONALO VADOVAS (-Ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Organizacinės kultūros formavimas ir įgyvendinimas;
  • Mokymų sistemos įdiegimas: poreikio nustatymas, planų sudarymas ir mokymų organizavimas;
  • Darbuotojų atlygio, motyvacinių ir vertinimo sistemų įdiegimas bei tobulinimas;
  • Personalo apskaitos dokumentų administravimo sklandaus proceso užtikrinimas;
  • Personalo paieškos ir atrankos organizavimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis personalo valdymo srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas (personalo, vadybos srityje - privalumas);
  • Anglų arba vokiečių kalba – laisvai kalbėti ir rašyti – C1/C2 lygiai.
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • Efektyvaus darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Iniciatyvos ir kūrybos laisvę;
  • Energingą komandą, siekiančia tapti lyderiais.
  • Darbo vieta Ukmergė/Utena/Vilnius

Apie dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai.

AB "UMEGA"

Akcinė bendrovė “Umega” šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Žemės ūkio technikos,
SNOL (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
"Vienybės" (anksčiau AB "Vienybė").
Įmonėje vid. atlyginimas 849€
5% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)