Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delta Management Solutions"
More about company »

Personalo vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "Delta Management Solutions"

Darbo pobūdis

Pozicijos tikslas – tapti žmogiškųjų išteklių funkcijų šeimininku; inicijuoti strateginius sprendinius, įgyvendinant gerąsias personalo valdymo praktikas; būti idėjų generatoriumi, nuolat kvestionuoti status quo ir prisidėti prie įmonės klestėjimo.

Darbo pobūdis/galimybės:
  • Savalaikis personalo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas.
  • Žmogiškųjų resursų atranka ir darbdavio įvaizdžio formavimas.
  • Įvertinimo ir motyvacinės sistemos atnaujinimas/diegimas.
  • Organizacinės kultūros kūrimas.
  • Neribotos galimybės kurti ir stiprinti personalo valdymo sritį (strateginis ir praktinis lygmuo).

Reikalavimai

  • Sėkminga praktinė patirtis dirbant personalo vadovo (-ės) pozicijoje (ne mažiau nei 5 metai; gamybos srityje būtų privalumas).
  • Nuolatinis domėjimasis gerosiomis personalo valdymo praktikomis ir gebėjimas jas įgyvendinti savarankiškai.
  • LR darbo kodekso praktinis išmanymas ir darbo laiko apskaitos žinios bei praktinio taikymo patirtis.
  • Noras inicijuoti ir valdyti pokyčius.
  • Puikios anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios būtų privalumas).

Mes jums siūlome

Kodėl pasirinkti Grainmore?
  • Inovatyvi, sparčiai auganti įmonė (savo gamybinę veiklą pradėjusi 2015 m., o šiandien jau yra pelniusi TOP užsienio klientų pasitikėjimą).
  • Įmonė yra jauna, sparčiai plečiasi, auga ir keičiasi kurdama savo identitetą.
  • Dinamiška verslo aplinka suteikia galimybes kurti ir daryti įtaką tolimesnei įmonės veiklai.
  • Konkurencingas atlygis ir profesinio tobulėjimo galimybės.

Mūsų klientė – inovatyvi, moderni ir sparčiai auganti įmonė „Grainmore“, subūrusi stiprią profesionalų komandą, šiuo metu ieško naujo komandos nario (-ės) - Personalo vadovo (-ės).

Tel. www.deltamanagement.lt

Informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 3 metus tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti. Pasiteiravimui: .