Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“
More about company »

Personalo vadovas (-ė)

Vilnius - UAB „PERSONALO SPRENDIMAI“

Darbo pobūdis

  • Personalo procesų kūrimas, integracija bei įgyvendinimas;
  • Veiklos vertinimo bei atlygio sistemų tobulinimas;
  • Darbuotojų pritraukimo, paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
  • Mokymų planavimas ir organizavimas;
  • Įmonės kultūros ir vertybių formavimas bei komunikacijos valdymas;
  • Vadovų konsultacijos strateginiais personalo valdymo klausimais bei vadovų ugdymas (pvz. „Coaching"), lyderystės kompetencijos vystymas organizacijoje.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei penkių metų darbo patirtis personalo valdyme;
  • Patirtis kuriant bei įgyvendinant įvairius personalo valdymo įrankius;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, kritinis analitinis mąstymas;
  • Puikūs lyderystės, organizaciniai bei komunikacijos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybė sukurti sėkmingą personalo valdymą įmonėje;
  • Platų atsakomybių spektrą, galimybę kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Dinamišką darbą bei galimybę prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo.

Mūsų klientė - tarptautinėje rinkoje lyderiaujančias pozicijas užimanti prekybinė kompanija. Šiuo metu prie komandos kviečia prisijungti patyrusį, daug sėkmingos patirties turintį personalo vadovą (-ę).