UAB „D-Pizza LT“

PERSONALO VADOVAS (-Ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-Pizza LT“

Mūsų pasiūlymas

Jau šiandien galite tapti pasaulyje žinomos, tarptautinės kompanijos, besivadovaujančios aukščiausiais etikos standartais, nariu. Nuo Jūsų priklausys, kad įmonės vertybės - pagarba kiekvieno darbuotojo asmenybei, kompetencijai ir laikui - būtų puoselėjamos Lietuvos padalinyje. Užtikrinsime visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, sąžiningą atlyginimą ir motyvavimo sistemą.
Atėjo laikas naujam karjeros iššūkiui! Siųskite savo CV ir motyvacinį laišką, pasikalbėkime! Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe organizuosite darbuotojų atranką ir paiešką; diegsite ir valdysite naujokų adaptacijos programą, vadovaujantis tarptautiniais įmonės standartais, atsakingai valdysite personalo dokumentaciją ir personalo administravimo sistemą bei kontroliuosite darbo užmokesčio sistemą. Prisidėsite prie finansinio motyvavimo sistemos kūrimo ir įgyvendinimo Tikimės, kad rūpinsitės įmonės korporatyvinės kultūros kūrimu ir palaikymu, darbdavio įvaizdžio gerinimu. Valdysite biudžetą, kursite darbuotojų išlaikymo, vertinimo ir tobulinimo sistemas. Išsamiau - susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštajį universitetinį išsilavinimą (išsilavinimą personalo valdymo srityje vertinsime kaip privalumą); turite sėkmingos personalo vadovo darbo didelėse įmonėse patirties (ne mažiau kaip 3 m.), puikiai išmanote LR Darbo kodekso reikalavimus bei turite sėkmingos personalo administravimo patirties; gebate vykdyti darbuotojų atranką ir paiešką; didžiuojatės savo žiniomis ir patirtimis kuriant vidinę įmonės kultūrą, bendradarbiaujant su padalinių vadovais ir užtikrinant ne tik sėkmingą naujokų adaptaciją, bet ir formuojant ilgalaikės karjeros strategiją. Rusų ir anglų kalbos įgūdžiai – būtini, atsižvelgiant į tarptautinę darbo aplinką.
Jūsų darbo patirtį mažmeninės prekybos/gamybos/viešojo maitinimo įmonėje, Navision, 1C 8 žinias laikysime privalumais. Būtume dėkingi už Jus rekomenduojančių asmenų kontaktinę informaciją.

Pradėkite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas

UAB „D-Pizza LT“

Domino’s Pizza pradeda savo veiklą Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau netrukus – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Dar 2015 m. didžiavomės picerija, kuri tapo 12 000 - ąja pasaulyje, o šiandien šis skaičius didėja kasdien. Tiikimės, kad ir Lietuvos padalinys taps sėkminga kompanijos dalimi. www.dominos.com/index.intl.html
Būkite sėkmingi, būkite pirmieji!
Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „D-Pizza LT“
2382 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius

You also might be interested in: