UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Personalo Vadovas (-ė)

4132-5500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALLIANCE RECRUITMENT“

Darbo pobūdis

Už ką būsite atsakingas:

  • strateginių sprendimų priėmimą, pokyčių iniciavimą ir jų įgyvendinimą;
  • dalyvavimą kuriant kompetencijų vystymo, karjeros planavimo, darbuotojų ugdymo ir kitus personalo procesus;
  • bendradarbiavimą su įmonės vadovų komanda, konsultavimą sprendžiant visus personalo valdymo klausimus;
  • motyvacinės sistemos tobulinimą;
  • patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimą, pozityvaus mikroklimato palaikymą ir organizacinės kultūros, skatinančios siekti geriausių rezultatų, kūrimą ir palaikymą;
  • personalo komandos suformavimą.

Reikalavimai darbuotojui

Manome, kad geriausių rezultatų pasiektum, jeigu:

  • esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą žmogiškųjų išteklių, organizacinės psichologijos, verslo vadybos ar teisės srityse;
  • turi ne mažesnę kaip 5 m. darbo patirtį personalo vadovo ar ją atitinkančioje pozicijoje;
  • išmanai personalo motyvavimo, darbuotojų vertinimo ir kitus personalo valdymo procesus;
  • gebi inicijuoti ir valdyti pokyčius, motyvuoti komandą;
  • demonstruoji puikius lyderystės, komandinio darbo, organizacinius įgūdžius;
  • esi kūrybiška, iniciatyvi, orientuota į rezultatą ir siekianti nuolat tobulėti, asmenybė;
  • puikiai moki lietuvių ir labai gerai anglų kalbas.

Įmonė siūlo

  • laisvę kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui;
  • galimybę įgyvendinti profesinius tikslus tarptautinėje organizacijoje;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie organizacijos veiklos efektyvumo gerinimo;
  • galimybę tapti ambicingų vadovų bei kolegų komandos dalimi;
  • platų atsakomybių spektrą;
  • papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

4132-5500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in the Baltics measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.