Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KAUNO BŪSTAI"
More about company »

Administracijos vadovė grožio ir sveikatingumo srityje

Palanga - UAB "KAUNO BŪSTAI"

Darbo pobūdis

Personalo darbo organizavimas ir administravimas;
Paslaugų pardavimas klientams ir jų kokybės užtikrinimas;
Galimų konfliktinių situacijų valdymas;
Personalo darbo laiko planavimas bei kaitos valdymas;
Pozityvaus ir produktyvaus mikroklimato formavimas darbo vietoje;
Darbas registratūroje - atsakymas į skambučius ir el.paštu;
Dokumentacijos tvarkymas;
Ataskaitų ruošimas vadovybei.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis panašioje srityje;
Iniciatyvumas, atsakingumas, tvarkingumas, organizuotumas, pozityvumas, komunikabilumas, punktualumas;
Greita orientacija ir lankstumas;
Geri planavimo ir darbo organizavimo įgūdžiai;
Domėjimasis grožio ir sveikatinimo sritimi;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Taisyklingas kalbėjimas ir rašymas lietuvių kalba;
Anglų kalba (rusų kalba būtų privalumas);
Kompiuterinis išsilavinimas;
Reprezentatyvi išvaizda;
CV siuntimas su nuotrauka.

Mes jums siūlome

Įdomų, aktyvų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
Aplinką, atvirą naujoms Jūsų idėjoms;
Lankstų ir patogų darbo grafiką;
Visas socialines garantijas;
Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
Nuolatinę darbo vietą Palangoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Įmonė užsiima paslaugomis grožio ir sveikatingumo klausimais.
Informacija apie UAB "KAUNO BŪSTAI"
23
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Loda