Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Personalo vadybininkas (-ė) - buhalteris (-ė)

Klaipėda, Gargždai - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

  • Darbo užmokesčio skaičiavimas ir apskaitymas;
  • Personalo dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas, bei sisteminimas;
  • Vidinio trasnporto kuro apskaitos vedimas;
  • Mokestinių ir statistinių ataskaitų, susijusių su darbuotojais, ruošimas ir teikimas atitinkamoms institucijoms;
  • Kitų tiesioginių vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis ar aukštasis išsilavinimas apskaitos, finansų valdymo srityje - privalumas;
  • Virš 2 metų darbo patirtis darbo užmokesčio apskaitos srityje;
  • Darbo patirtis Rivilės programa - privalumas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbo užmokesčio apskaitą, išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis, buhalterinės apskaitos programa);
  • Sugebėjimas dirbti komandoje bei puikūs komunikaciniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Darbo užmokestį atitinkantį kvalifikaciją;
  • Visas socialines garantijas;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje.

Daugiau informacijos tel.:

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu