Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dirbtinis pluoštas“
More about company »

Personalo vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB „Dirbtinis pluoštas“

Darbo pobūdis

  • Personalo poreikio planavimas, personalo paieškos ir atrankos organizavimas bei vykdymas;
  • Įmonės vidaus įsakymų rengimas, personalo dokumentacijos administravimas;
  • Darbo grafikų parengimas (suminė darbo laiko apskaita). Darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas ir tikrinimas;
  • Įdarbinimo, adaptacijos bei rezervo (pakaitumo) proceso organizavimas;
  • Personalo mokymų poreikio analizė, planavimas ir mokymų organizavimas;
  • Motyvacinės sistemos tobulinimas bei įgyvendinimas;
  • Pasitikėjimu bei pagarba grįstų ryšių su įmonės darbuotojais vystymas ir palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina personalo vadybos, darbo teisės, psichologijos srityse);
  • Darbo patirtis personalo valdymo srityje (pageidautina gamybinėje įmonėje);
  • Personalo apskaitos programų išmanymas (Alga, Pragma - privalumas);
  • Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatus, sugebėjimas spręsti problemas, pozityvumas.

Ilgametę patirtį turinti gamybinė įmonė pasitelkus pažangią technologiją ir patyrusių specialistų komandą, gaminanti aukščiausios klasės produkciją, plečiasi ir kviečia prisijungti prie komandos Kaune.
informacija apie UAB „Dirbtinis pluoštas“
1209 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 841 €
25% uždirba 841-1052 €
25% uždirba 1052-1425 €
25% uždirba nuo 1425 €