Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Skirgesa“

Personalo vadybininkas (-ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Skirgesa“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieškos ir atrankos procesų organizavimas, įdarbinimo proceso kuravimas;
  • Darbuotojų adaptacijos, mokymo ir ugdymo, vertinimo, karjeros planavimo procesų organizavimas;
  • Vidinės komunikacijos užtikrinimas ir valdymas;
  • Personalo motyvavimo strategijos formavimas;
  • Vadovų konsultavimas personalo valdymo klausimais;
  • Bendrovės tvarkų ir kitų vidaus dokumentų kūrimas, sisteminimas, koordinavimas: pareiginės nuostatos, vidinės tvarkos, procedūros ir procesai;
  • Žmogiškųjų išteklių strategijos ir iniciatyvos kūrimas ir įgyvendinimas, personalo procesų tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (personalo vadybos, psichologijos ar pan. srityje);
  • Sėkminga darbo patirtis personalo paieškų ir atrankų bei personalo valdymo srityse;
  • Šiuolaikinių personalo valdymo sistemų, darbo teisės išmanymas;
  • Gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • Efektyvaus darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai, iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);
  • Vairuotojo pažymejimas.

  • Jaunatvišką, draugišką komandą ir kasdien garuojantį kavos puodelį ant stalo, vadovo ir komandos pagalbą bei palaikymą;
  • Įdomų ir aktyvų darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
  • Atlyginimą, atitinkantį turimą patirtį, įgūdžius ir žinias;
  • Galimybę augti įgyjant naujų atsakomybių, turint pasitikėjimą ir įgaliojimus savarankiškai priimti sprendimus.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas - derybų klausimas, aptariamas darbo pokalbio metu.

UAB „Skirgesa” yra viena iš kompanijų lyderių, prekiaujančių medicinos priemonėmis ir įranga, odontologijos bei kosmetikos priemonėmis.
informacija apie UAB „Skirgesa“
2136 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1680 €
25% uždirba 1680-2093 €
25% uždirba 2093-2558 €
25% uždirba nuo 2558 €