Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Žilinskio ir ko UAB
More about company »

Teisininkas (-ė)

Vilnius - A. Žilinskio ir ko UAB

Darbo pobūdis

Sutarčių ir kitų bendrovės dokumentų rengimas bei derinimas;
Kompanijos atstovavimas teismuose ir kitose ginčų nagrinėjimo institucijose;
Procesinių dokumentų rengimas;
Kompanijos atstovavimas santykiuose su kitais juridiniais ir fiziniais asmenimis;
Konsultacijų teikimas darbuotojams teisiniais klausimais;
Teisės aktų, teismų praktikos ir kitų teisės šaltinių analizė ir išvadų teikimas.
TERMINUOTA DARBO SUTARTIS

Reikalavimai

aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
Teisinio darbo patirtis;
Teisės aktų, reglamentuojančių viešuosius pirkimus ir statybos rangos santykius, išmanymas;
Geros anglų kalbų žinios;
Organizuotumas, savarankiškumas.

Privalumai:
darbo patirtis statybos rangos srityje

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
Visas darbui būtinas priemones.

Statybos rinkoje dirbanti Kompanija, kurioje dirba apie 500 darbuotojų. Įmonė nuolat stabiliai auga ir plečiasi tiek geografiškai, tiek siūlomų paslaugų kiekiu.