Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Corpus novum“

Personalo vadybininkas (-ė)

700-1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Corpus novum“

Darbo pobūdis

Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka;

Klientų paieška(B2B apmokome)

Darbo skelbimų talpinimas, soc.tinklų administravimas;

Personalo dokumentacijos pildymas ir tvarkymas:

Reikalavimai

Noras tobulėti,

Noras pasiektį bendrai iškeltus tikslus,

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;

Panašaus darbo patirtis privalumas.

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Sugebėjimas dirbti komandoje ir invidualiai,

Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas;

Atlyginimas:
Derybų klausimas

Įmonė siūlo

Visas priemones ir sąlygas kūrybingam darbui;
Visas socialines garantijas.
Teisingą Bonus sistemą už pasiektus tikslus.

Atlyginimas

700-1400 €/mėn. į rankas

UAB "Corpus novum"– tai kompanija, kurioje suderinamas novatoriškumas ir patirtis.
Kolektyvas jau spėjęs tapti savo srities profesionalais, su įmonės valdybos pagalba turi daugiau nei dvidešimties metų patirtį projektų valdyme.