Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Darbuotojų paieška ir atranka (Lietuva ir trečiosios šalys);
  • Nestandartinių sprendimų paieška, siekiant sudominti, pritraukti kandidatus į naujas darbo vietas;
  • Atrinktų kandidatų vertinimas (pirminiai pokalbiai telefonu, kvalifikacijos vertinimas);
  • Įmonės žinomumo sklaida, pagalba darbdavio įvaizdžio gerinimo klausimais;
  • Darbas su esamų darbuotojų ir kandidatų duomenų baze;
  • Darbuotojų dokumentacijos surinkimas ir pateikimas įdarbinimo skyriui;
  • Periodinis mikroklimato tyrimų vykdymas;
  • Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai:

  • Sėkminga, bent 1 metų patirtis, personalo paieškos ir atrankos srityje;
  • Kūrybingas ir lankstus požiūris į atrankos procesus;
  • Geros rusų kalbos žinios (žodžiu), anglų kalbos žinios (privalumas);
  • Puikūs laiko planavimo ir komunikaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas kontroliuoti sudėtingas situacijas;
  • Darbo patirtis skambučių centre (privalumas).

Įmonė siūlo:

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Įdomų, aktyvų ir darbą nuolat augančioje įmonių grupėje;
  • Darbą novatoriškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Galimybę augti ir tobulėti prisidedant prie personalo procesų tobulinimo ir optimizavimo.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė - statybinė kompanija priklausanti MarGroup įmonių grupei, kuri vykdo tarptautinius statybos projektus. Šiuo metu įmonė prie savo komandos kviečia prisijungti Personalo vadybininką (-ę) !