Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoroma“
More about company »

Personalo vadybininkas (-ė)

1242-1417 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Ekoroma“

Darbo pobūdis

  • Personalo valdymo politikos rengimas ir diegimas, jos įgyvendinimo koordinavimas;
  • Personalo poreikio planavimas ir darbuotojų paieškos ir atrankos organizavimas;
  • RIPOSO parduotuvių personalo darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Mokymų ir darbuotojų ugdymo proceso organizavimas ir koordinavimas;
  • Darbuotojų kompetencijos ir veiklos vertinimo, motyvacinių sistemų rengimas ir tobulinimas;
  • Organizacinės kultūros diegimas;
  • Neribotos galimybės kurti ir stiprinti personalo valdymo sritį (strateginis ir praktinis lygmuo).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Vadovaujančio darbo arba vadovavimo projektams patirtis personalo valdymo srityje;
  • Patirtis darbuotojų paieškos ir atrankos, kompetencijos ir veiklos vertinimo, karjeros planavimo ir ugdymo bei darbuotojų motyvavimo procesuose;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje, iniciatyvumas, žingeidumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas bei galimybė vykti į komandiruotes Lietuvoje.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Puikias darbo sąlygas ir atmosferą, atvirumu ir sąžiningumu paremtą verslo etiką;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Visas socialines garantijas bei nuolatinį, sąžiningai mokamą konkurencingą atlyginimą;
  • Mobilųjį telefoną, nešiojamą kompiuterį, automobilį.

Atlyginimas

1242-1417 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas yra aptariamas su kiekvienu kandidatu individualiai, atsižvelgiant į jo darbo patirtį.

Dešimt metų sėkmingai savo veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes specializuojamės miego prekių: ortopedinių čiužinių, pagalvių, patalynės bei sveikatos ir mankštos prekių mažmeninės bei didmeninės prekybos srityje. Taip pat prekiaujame CROCS bei kita ortopedine avalyne, kuri skirta visiems, besirūpinantiems, kad pėdos būtų sveikos ir nejaustų nuovargio. Šiuo metu Lietuvoje turime 8 parduotuves bei vykdome internetinę prekybą Baltijos šalyse. Jei norite kartu su mūsų įmone toliau augti ir tobulėti, mes tavęs laukiame!
informacija apie UAB „Ekoroma“
685 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 389 €
25% uždirba 389-634 €
25% uždirba 634-857 €
25% uždirba nuo 857 €