Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Metalistas LT"
More about company »

Personalo vadybininkas (-ė)

Panevėžys - UAB "Metalistas LT"

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų paieškos, atrankos ir įdarbinimo organizavimas, vykdymas, kontrolė;
  • Užsieniečių įdarbinimas
  • Darbuotojų darbo laiko apskaita
  • Personalo dokumentų ruošimas, administravimas (įdarbinimas, atleidimas, atostogos, darbo sutartys, vidiniai įmonės įsakymai ir kt.);
  • Gaunamos bei siunčiamos korespondencijos tvarkymas
  • Darbuotojų perkėlimai į kitus skyrius ir atleidimas iš darbo
  • Dokumentų saugojimas
  • Darbuotojų mokymų ir laisvaikio leidimo organizavimas
  • Įmonės vidinės kultūros formavimas bei esamų tradicijų puoselėjimas
  • Švenčių organizavimas
  • Naujų projektų inicijavimas ir esamų projektų ataskaitų rengimas
  • Įmonės vadovų paskirtų užduočių vykdymas, ataskaitų rengimas

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį (ne)universitetinį išsilavinimą ir bent metų praktinio darbo patirtį personalo valdymo ir administravimo srityje;
  • Anglų, rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais darbo santykių reguliavimą;
  • Būti susipažinusiam su personalo valdymo koncepcija ir metodais (atrankos, motyvavimo, kvalifikacijos kėlimo, personalo vertinimo ir kt.)
išmanyti darbo teisę ir mokėti ją taikyti praktikoje;
  • Išmanyti bendravimo psichologiją.
  • Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, mokėti valdyti informaciją, ją kaupti, sisteminti, apibendrinti bei rengti išvadas;
  • Mokėti gerai dirbti kompiuteriu MS Office programa;
  • Būti gerai susipažinus su dokumentų rengimo ir valdymo reikalavimais;
  • Turėti gerų bendravimo, bendradarbiavimo, darbo koordinavimo ir organizacinių įgūdžių;
  • Mokėti rasti, valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti, atnaujinti ir apibendrinti informaciją

Mes jums siūlome

  • Profesinius mokymus, motyvacinius priedus;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Metalistas LT" viena seniausių Lietuvoje tvirtinimo detales ir nestandartinius metalinius gaminius gaminančių įmonių.
Informacija apie UAB "Metalistas LT"
718 €
Vid. atlyginimas bruto
121
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: ROKAS ZINKEVIČIUS