You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „KAEFER“

Personalo vadybininkas (-ė) (terminuota 2 metų darbo sutartis)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KAEFER“

Darbo pobūdis

Darbuotojų paieška, atraka, darbo pokalbių vedimas, įdarbinimo dokumentų tvarkymas;
Tarpininkavimo raštų pateikimas Migracijai per MIGRIS sistemą;
Metinių pokalbių įmonėje kuravimas ir priežiūra TalentSoft programoje;
Įmonės vidinių mokymų (Anti Trust Legislation, Code of Business Conduct ) kuravimas TalentSofit programoje;
Darbas su darbo laiko apskaitos ir personalo programa BONUS, DLAŽ pildymas;
Bendradarbiavimas su įmonės pagrindiniu padaliniu Vokietijoje komunikacijos, rinkodaros ir HR klausimais (konferencijos anglų k.);
Darbuotojų motyvavimo strategijos ir kitų sistemų kūrimas bei įgyvendinimas;
Darbdavio įvaizdžio fomavimas socialiniuose tinkluose;
Komandiruočių apskaitos vedimas;
Kitų įmonės tvarkų ir procesų rengimas bei priežiūra;
Įmonės internetinės svetainės palaikymas ir administravimas;
Įmonės renginių, mokymų organizavimas.

  • Terminuota darbo sutartis (2 metai)

Reikalavimai darbuotojui

Anglų kalba;
Patirtis personalo valdymo srityje (1-2 metai);
Darbo teisės išmanymas;
Profesionalus bendravimas, puikūs planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, atkaklumas, gebėjimas operatyviai ir lanksčiai veikti įvairiose situacijose;
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje motyvuojant komandą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programos, ypač MS Excel

Įmonė siūlo

Tobulėjimo galimybės (seminarai, kursai ir t.t.);
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
Įdomų ir atsakingą darbą industriniame sektoriuje, tarptautinėje organizacijoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

KAEFER kom­pa­nija yra rinkos ly­derė, tei­kianti in­te­gruotas pa­slaugas ir spren­dimus pra­monės, jū­ri­niuose ir of­šoro ob­jek­tuose. Tu­rė­dami dau­giau nei 30 000 tūkst. dar­buo­tojų dau­gu­moje pa­saulio šalių, mes esame glo­balus pa­slaugų tei­kėjas.
informacija apie UAB „KAEFER“
2387 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
302
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1395 €
25% uždirba 1395-1948 €
25% uždirba 1948-2891 €
25% uždirba nuo 2891 €