UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

BIURO ADMINISTRATORĖ (-IUS) (Terminuota sutartis 18 mėn.)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“

Darbo pobūdis:

  • Užtikrinti biuro veiklą;
  • Personalo atrankų vykdymas, su darbo santykiais susijusių duomenų valdymas bei vidinės komunikacijos užtikrinimas;
  • Atstovauti įmonę bendradarbiaujant su įvairiomis institucijomis ir partneriais;
  • Inicijuoti būtinus pokyčius efektyviam įmonės padalinių darbui užtikrinti;
  • Pagalba apskaitos skyriui;
  • Prisidėti prie įmonės renginių ir švenčių organizavimo.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis tvarkant ir administruojant personalo dokumentus;
  • Gebėjimas priimti didelius informacijos srautus;
  • Gebėjimas proaktyviai spręsti problemas ir orientacija į rezultatus;
  • Nepriekaištingos lietuvių k. žinios (rusų ir anglų k. privalumas).

Siūlome:

  • Terminuotą darbo sutartį (terminas 18 mėn.) su galimybe pratęsti darbo sutartį;
  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Draugišką ir profesionalią komandą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB „Baltijos realizacijos centras“ per 25 metu sukaupė ne tik naudingą patirtį automobilių rinkoje, bet ir užsiaugino profesionalią komandą, kuri kiekvienais metais auga.
Jei esi energingas, ambicingas ir ne tik domiesi, bet gyveni automobiliais, siųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir junkis prie mūsų.
informacija apie UAB „BALTIJOS REALIZACIJOS CENTRAS“
2685 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1689 €
25% uždirba 1689-2562 €
25% uždirba 2562-3629 €
25% uždirba nuo 3629 €