UAB „Baltic Ground Services“

Personalo vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“

Darbo pobūdis

  • Naujų darbuotojų paieška ir atranka visoje įmonių grupėje;
  • Darbuotojų atrankos, įdarbinimo, aprūpinimo ir adaptacijos procesų koordinavimas ir jų efektyvumo užtikrinimas;
  • Užsieniečių paieškos, atrankos ir įdarbinimo proceso koordinavimas;
  • Vadovų konsultavimas ir ugdymas darbuotojų paieškos ir atrankos srityse;
  • Patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimas, darbuotojų pritraukimo projektų inicijavimas ir įgyvendinimas;
  • Dalyvavimas kuriant ir įgyvendinant personalo valdymo iniciatyvas: darbuotojų išlaikymo, motyvavimo, įsitraukimo, veiklos valdymo ir kt.
  • Kartu su komanda prisidėsti prie BGS kultūros ir vertybių palaikymo, puikios aplinkos ir atmosferos kūrimo.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti ne mažiau, nei 1 metų darbo patirties darbuotojų paieškos ir atrankos srityse;
  • Turėti patirties Darbuotojų adaptacijos ir kituose personalo procesuose;
  • Išmanyti bent kelis skirtingus ir efektyvius darbuotojų paieškos ir pritraukimo būdus;
  • Domėtis gerosiomis personalo valdymo praktikomis;
  • Turėti idėjų tobulinant personalo procesus, pasitelkiant informacinias technologijas;
  • Turėti aukštąjį išsilavinimą;
  • Puikiai mokėti lietuvių kalbą;
  • Turėti labai geras anglų kalbos žinias;
  • Gebėti puikiai komunikuoti, greitai, lanksčiai, kūrybiškai ir su šypsena siekti tikslų.

Įmonė siūlo

  • Įdomų dinamišką ir iššūkių kupiną darbą aviacijoje;
  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Greitą profesinį ir asmeninį tobulėjimą;
  • Papildomą sveikatos draudimą (išdirbus metus);
  • Entuziastingą ir draugišką komandą, įvairias šventes ir komandinius renginius.

Gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu:
Laiško temoje nurodykite „Personalo vadybininkė (-as)“.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: