UAB „InforSanas“

Personalo vadybininkas (-ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „InforSanas“

Darbo pobūdis

Mes matome Jus mūsų kolektyve kaip žmogų, kuris:
Bendradarbiaus su projektų vadovais, padės jiems tvarkyti personalo dokumentaciją:
Dažnai:
  • Rengti atostogų grafikus;
  • Rengti komandiruočių grafikus;
  • Rengti įsakymus komandiruotėms;
  • Administruoti prašymus, įsakymus atostogoms;
  • Teikti buhalterijai darbo laiko apskaitos tabelius;
  • Teikti ataskaitas, pranešimus, jeigu to reikalauja šalies, į kurią komandiruojamas darbuotojas, teisė
Rečiau:
  • Rengti darbo skelbimus ir vykdyti personalo pirminę atranką. (Šalia pirmu metu nuolatos bus kolega, kuris padės Jums perprasti darbo ypatumus)
  • Rengti darbo sutartis, įsakymus. Naudojame PayPremium programinę įrangą.
  • Darbo drabužių ir darbų saugos priemonių užsakymas, apskaita;
Atsižvelgiant į komandiruočių grafiką, reikės:
  • Rūpintis komandiruojamų kolegų apgyvendinimo klausimais (AirBnb, Booking.com platformose ir kt.)
  • Rūpintis komandiruojamų kolegų lėktuvų/keltų bilietu pirkimu
Esant poreikiui:
  • Valdyti einamuosius kolegų prašymus, registruoti pageidavimus, teikti grįžtamąjį ryšį.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite aukštąjį ekonominį išsilavinimą ir/arba panašaus darbo patirties;
  • Draugaujate su skaičių kalba, esate kruopštus(i), rengiant finansinius dokumentus;
  • Išmanote darbo teisę tiek, kad galėtumėte būti tikras(a) dėl rengiamų dokumentų atitikimo LR įstatymams;
  • Mokate bent vieną užsienio kalbą - anglų arba vokiečių;

Įmonė siūlo

Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas;
  • Galimybę kelti savo kvalifikaciją mokymuose ir seminaruose
  • Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu
  • Darbą su savo srities profesionalais, vystančiais šviesolaidinius tinklus Lietuvoje ir už jos ribų

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikime, kad Jūsų kuriama vertė bus pagrindas mokėti Jums motyvuojančius priedus.
strongest_in_lithuania

UAB InforSanas 15 metų sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje ir 5 metus Vokietijos rinkoje. Nuolatiniam darbui profesionaliame kolektyve ieškome naujų kolegų.
informacija apie UAB „Inforsanas“
1705 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1235 €
25% uždirba 1235-1467 €
25% uždirba 1467-2164 €
25% uždirba nuo 2164 €