Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo aprašymas:

  • Darbo skelbimų kūrimas ir viešinimas darbuotojų paieškos portaluose, socialiniuose tinkluose;
  • Aktyvi naujų darbuotojų paieška ir atranka;
  • Personalo dokumentų administravimas (priėmimai, atleidimai, atostogos ir t.t.);
  • Potencialių kandidatų duomenų bazės atnaujinimas bei pildymas;
  • Darbuotojų rinkos analizė, su tuo susijusių pasiūlymų vadovams teikimas;
  • Darbų saugos ir sveikatos dokumentacijos administravimas;
  • Dalyvavimas personalo skyriaus projektuose.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis (gamybos, mažmenos, statybų sektoriuje, administruojant 300 – 400 darbuotojų personalo dokumentaciją);
  • LR DK ir darbų saugos įstatymų išmanymas (nelaimingų atsitikimų suforminimas ir pan.);
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (darbo patirtis su Navision ar kitomis programomis);
  • Dokumentacijos rengimo patirtis;
  • Greita orientacija, savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Dalinį kelionės į / iš darbo kompensavimą;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas;
  • Papildomas skatinimas už darbo stažą įmonėje;
  • Bendri įmonių grupės renginiai, papildomas naudų krepšelis santuokos, vaiko gimimo ir kt. atvejais.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientė – įmonė UAB Ecoservice – yra lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą, šiuo metu prie savo komandos Vilniuje kviečia prisijungti personalo vadybininką (-ę)!