Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „D-PIZZA LT“

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „D-PIZZA LT“

Mūsų pasiūlymas

Tapkite pasaulyje žinomos, tarptautinės kompanijos, besivadovaujančios aukščiausiais etikos standartais, komandos nariu. Jums žadame nuoseklią ir įkvepiančią karjerą, galimybę nuolat gilinti savo žinias ir įgūdžius, įdomius projektus, visapusišką vadovų palaikymą, patogias darbui sąlygas miesto centre, sąžiningą atlyginimą ir smagias nefinansinės motyvacijos priemones.
Aptarkime šį pasiūlymą detaliai - siųskite savo CV ir motyvacinį laišką. Jūsų asmens duomenų saugumu bei atrankos konfidencialumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

  • Šiame darbe organizuosite ir vykdysite darbuotojų aktyvią paiešką ir atrankas, ieškosite nestandartnių priemonių kandidatų pritraukimui,
  • kruopščiai ir atsakingai administruosite personalo dokumentaciją, prisidėsite prie vidinės įmonės kultūros kūrimo, vidinės komunikacijos, renginių darbuotojams organizavimo;
  • dalyvausite įdomiuose personalo valdymo projektuose;
  • minimaliai pasirūpinsite biuro ir direktoriaus reikalais, padėsite kitiems skyriams

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos patirties personalo vadybos ir administravimo srityje (Jūsų patirtį maisto produktų mažmeninės prekybos srityje, restoranų versle vertintume kaip privalumą); darbuotojų atrankos – Jūsų stiprioji įgūdžių dalis; kalbate ir rašote anglų kalba (rusų k. įgūdžiai – didelis privalumas); esate atsakingas komandos narys, bendraujate profesionaliai, mokotės greitai, į situacijas žiūrite pozityviai, esate savarankiškas, kruopštus ir aukščiausio rezultato siekiantis žmogus.
Tęskite savo karjerą tarptautinėje įmonėje, siųskite savo gyvenimo aprašymą, susipažinkime !

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
UAB „D-PIZZA LT“

UAB „D-PIZZA LT“

Domino’s Pizza žengia didelius žingsniu Lietuvoje! Rankų darbo picos, džiuginančios pasaulį savo picomis penkiuose kontinentuose ir 90-yje šalių, jau – ir Lietuvoje. Pasaulyje daugiau nei 310 000 darbuotojų, dirbančių Domino’s Pizza kompanijoje, vienija bendra misija – išplėsti neįmanomo ribas, ir bendras tikslas – stabiliai kokybiškas produktas. Šių metų liepos mėnesį Domino‘s Pizza atidarė savo 18 000 restoraną ir šis skaičius didėja kasdien. Tikimės, kad ir Lietuvos padalinys taps sėkminga kompanijos dalimi.

Šiandien į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
informacija apie UAB „D-PIZZA LT“
1203 €
Vid. atlyginimas bruto
81
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 544 €
25% uždirba 544-794 €
25% uždirba 794-1455 €
25% uždirba nuo 1455 €