You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Europinių kortelių servisas“

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Europinių kortelių servisas“
E100 – tarptautinė, sparčiai auganti įmonė, technologijų ir inovacijų lyderė degalų kortelių rinkoje.
Mūsų komanda šiuo metu ieško personalo vadybininko (-ės), atsakingo už darbuotojų atrankas Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija).

Darbo pobūdis:
  • Darbuotojų paieška ir atranka Lietuvos, Latvijos ir Estijos regionuose: nuo paraiškos gavimo iki kandidato priėmimo į darbą (vienu metu 5-7 laisvos darbo pozicijos);
  • Atrankos į įvairaus lygio ir sričių pozicijas (pardavimai, apskaita, finansai, administravimas ir kt.);
  • Telefoninių ir skype interviu, asmeninių pokalbių vedimas;
  • Kandidatų vertinimas;
  • Atliktų darbų ataskaitų rengimas;
  • Aktyvus dalyvavimas priimant ir adaptuojant samdomus darbuotojus;
  • Dalyvavimas kituose personalo projektuose.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (administravimo / vadybos / psichologijos);
  • Darbo patirtis panašioje pozicijoje (privalumas - tarptautinė kompanija);
  • Labai geras rusų kalbos mokėjimas (B2-C1);
  • Operatyvumas, puikūs bendravimo ir organizaciniai sugebėjimai, lankstumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
  • Žinojimas ir gebėjimas naudoti įvairias priemones kandidatų paieškai;
  • Geba užmegzti produktyvius ir efektyvius santykius su kandidatais ir vidiniais klientais;
  • Gebėjimas maksimaliai išnaudoti turimus išteklius efektyvumui ir profesiniam tobulėjimui.

Įmonė siūlo

  • Profesiniai iššūkiai suteiks galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Profesionali aplinka, iniciatyvūs ir draugiški kolegos;
  • Darbą tarpkultūrinėje aplinkoje ir realias karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje;
  • Profesionalius mokymus, dalyvavimą seminaruose, įvairius mokymus ir renginius.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

E100- tarptautinė degalų kortelė.
Esame viena iš 14 įmonių Europoje, priklausančių tarptautiniam holdingui, įdarbinančiam virš 500 profesionalių darbuotojų.
Tai viena iš sparčiausiai augančių Europos kompanijų savo sektoriuje.
informacija apie UAB „Europinių kortelių servisas“
4214 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5X higher than LT average)
46
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2341 €
25% uždirba 2341-2949 €
25% uždirba 2949-3766 €
25% uždirba nuo 3766 €