Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KEGA LT“
More about company »

Logistikos projektų koordinatorius

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „KEGA LT“

Darbo pobūdis

  • Vykstančių procesų organizavimas ir administravimas.
  • Idėjų generavimas ir įgyvendinimas.
  • Komandos formavimas, darbų delegavimas, atmosferos kūrimas.
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir nuolatinis ryšių palaikymas su esamais klientais.
  • Projekto valdymo proceso darbų planavimas, vykdymas, kontrolė.
  • Projekto vykdymo grafiko rengimas.
  • Nuolatinė komunikacija su įmonės užsakovais projekto vykdymo probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai

  • Vadybininko darbo patirtis.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Atsakingumas, pozityvumas ir orientacija į rezultatą.
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti ir valdyti projekto procesą.
  • Savarankiškumas, tikslumas, atidumas, gebėjimas dirbti komandoje, laiko planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Puikias darbo sąlygas;
  • Darbą tarptautinės logistikos standartais besivadovaujančioje bendrovėje;
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką.

Detalesnė informacija suteikiama telefonu:

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Transporto įmonė, dirbanti su užsienio logistikos įmonėmis.