Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „BAILEY INDUSTRIES“

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) (DARBO UŽMOKESČIO APSKAITA)

1100-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „BAILEY INDUSTRIES“

Darbo pobūdis

  • Suminė darbo laiko apskaita;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimas (dienpinigiai, atlyginimai, atostoginiai, atleidimai, nedarbingumai);
  • Personalo duomenų bazės administravimas;
  • Darbas su SODRA (Įdarbinimai, atleidimai, A1 formų užsakymai);
  • Pirminių apskaitos dokumentų įvedimas;
  • Darbas su RIVILE;
  • Apskaitos tobulinimo projektų inicijavimas bei koordinavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anologiško darbo patirtis - privaloma! (patirtis su komandiruojamais darbuotojais būtų didelis privalumas!);
  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykius bei suminę darbo laiko apskaitą, išmanymas;
  • Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai (Word, Exel);
  • Gebėjimas lanksčiai ir greitai reaguoti į besikeičiančius įmonės poreikius;
  • Geri planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai - privaloma!
  • Atsakingumas, kruopštumas ir didelė motyvacija!

Įmonė siūlo

Biuras

Žaidimų konsolės Nemokami užkandžiai
  • Įdomų, atsakingą bei dinamišką darbą stiprioje komandoje;
  • Savirealizacijos bei tobulėjimo galimybes;
  • Jaukią vidinę atmosferą, kompetetingo vadovo ir komandos pagalba;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį bei priedus už rezultatus.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. į rankas

Bailey Industries yra sparčiausiai augantis subrangovas pastolių montavimo, izoliavimo, mechaninių darbų, laivų statybos ir elektros instaliacijos srityse. Bailey Industries šiuo metu veiklą vykdo Lenkijoje, Lietuvoje, Rumunijoje, Olandijoje ir Belgijoje.

Daugelį metų vykdėme aktyvią veiklą ir buvo žinomi keletu skirtingų pavadinimų, tačiau 2020 m. nusprendėme sujungti savo veiklas po vienu skėčiu, t.y. Bailey Industries.

Nuolatinis ir dinamiškas Bailey Industries augimas rodo mūsų paslaugų kokybę ir didelį mūsų darbuotojų produktyvumą, tuo pačiu išlaikant aukščiausius saugumo standartus.

Mūsų biurai įsikūrę Lenkijoje, Olandijoje, Rumunijoje ir Lietuvoje.

Didžioji mūsų veiklos dalis sutelkta į šiuos pramonės sektorius:

energetikos pramonė,naftos ir chemijos pramonė,bendroji statyba,laivų statyba