Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Personalo vadybininkė (-as)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Personalo veiklos administravimas;
Personalo atranka;
Darbdavio įvaizdžio formavimas;
Darbuotojų renginių, komandos lipdymo vakarėlių organizavimas.

Reikalavimai

Puikios lietuvių kalbos žinios;
Organizuotumas, pozityvumas, operatyvumas;
Lyderio savybės ir savarankiškumas;
Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Puikūs organizaciniai gebėjimai, laiko planavimo įgūdžiai bei aukšta asmeninė atsakomybė.

Mes jums siūlome

Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams užtikrinti;
Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą profesionalioje komandoje;
Draugiškus ir kompetentingus kolegas bei vadovą.

Atlyginimas

400–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

MB "Sveikatos perlas"

Mes vertiname kiekvieną! "Darbdavio ir darbuotojo" santykį pakeičiame glaudžia partneryste, o įsitraukti į ilgametę veiklą kartu su mumis skatiname kasdiene motyvacija.