Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Elorus"
More about company »

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)

450–950 Eur
Kaunas - UAB "Elorus"

Darbo pobūdis

kandidatų paiešką ir atranką;
tvarkyti ir administruoti dokumentus;
organizuoti ir koordinuoti veiklos procesą;
darbų organizavimas.

Reikalavimai

puikios bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas spręsti iškilusius klausimus;
gebėjimas savarankiškai planuoti savo laiką;
komunikabilumas;
entuziazmas;
profesionalumas ir nuolatinis domėjimasis naujovėmis.

Mes jums siūlome

įdomų, dinamišką, atsakingą ir kupiną iššūkių darbą;
visas darbui reikalingas priemones;
dalyvavimą seminaruose, įvairius mokymus ir gerbūvio ;
galimybę prisijungti prie personalo valdymo procesų diegimo, tobulinimo ir palaikymo.

Atlyginimas

450–950 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Elorus" plečia savo veiklą ir ieško specialistų Lietuvoje.