Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Transgesta“

Personalo specialistė (-as)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transgesta“

Darbo pobūdis

  • darbuotojų įdarbinimo ir kitų personalo procesų (atleidimai, darbo sutarčių pakeitimai ir kt.) koordinavimas;
  • darbo laiko apskaitos žiniaraščio pildymas ir įvestų duomenų teisingumo užtikrinimas;
  • kandidatų konsultavimas ir informacijos teikimas įdarbinimo klausimais;
  • bendravimas su įvairiomis institucijomis darbuotojų įdarbinimo klausimais;
  • dalyvavimas personalo plėtros veikloje.

Reikalavimai darbuotojui

  • geri rusų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu), anglų kalba – privalumas;
  • aukštasis, aukštesnysis, vidurinis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis privalumas;
  • orientacija į tikslą, imlumas naujovėms, operatyvumas bei lankstumas.

  • Darbą stabilioje, jau 27 metus veikiančioje ir augančioje kompanijoje!
  • Vidinius ir išorinius mokymus - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Karjeros galimybę tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi
  • Galimybes realizuoti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Papildomai mokama kintanti atlygio dalis priklausanti nuo darbo rezultatų.

Savo veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien TG Group įmonių grupė sėkmingai vykdo savo veiklą krovinių pervežimo, ekspedijavimo, muitinės procedūrų ir techninio aptarnavimo srityse.

UAB TG Group kertiniai akmenys KOKYBĖ – KOMPETENCIJA – GREITIS – padeda mūsų klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.
informacija apie UAB „Transgesta“
1840 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
261
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1552 €
25% uždirba 1552-1573 €
25% uždirba 1573-1646 €
25% uždirba nuo 1646 €