Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

Aktyvi darbuotojų paieška ir atranka;
Darbo skelbimų talpinimas CV banke, socialiniuose tinkluose ir pan;
Personalo dokumentacijos pildymas ir tvarkymas: Personalo įdarbinimas, atleidimas, atostogos;
Darbas Klaipėdoje.
Buhalterinė programa- RIvilė

Reikalavimai

PATIRTIS darbuotojų paieškoje; telemarketingo srityje;
PATIRTIS darbuotojų komandiravime į užsienio šalis - būtų privalumas;
Rusų kalbos mokėjimas PRIVALOMAS; anglų kalba- privalumas.
Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Rezultatų siekimas;
Sugebėjimas dirbti komandoje, greita orientacija bei lankstus požiūris į kintančią informaciją;
Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose bei operatyviai spręsti susidariusias problemas.
Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas;
Norintis dirbti ir uždirbti.
Mes jums siūlome

Įdomų darbą norinčiam tobulėti žmogui;
visas priemones ir sąlygas kūrybingam darbui;
visas socialines garantijas.

Atlyginimas:
Derybų klausimas

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB „Marino Grupė“ – viena iš lyderiaujančių įmonių Vakarų Lietuvoje, kurios pagrindinė veikla – vamzdžių ir įrenginių montavimas, virinimo, izoliavimo – skardinimo darbai, įvairūs apdailos darbai laivuose.
Turėdama profesionalią darbuotojų komandą įmonė jau keletą metų sėkmingai dirba ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir kitose šalyse.
Pagrindinis mūsų tikslas tai atsakingi ir savo darbą žinantys specialistai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: svetainės:

Šalys kuriuose vykdomi projektai: Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje, Singapūre, Bahamuose, Maltoje ir kt. šalyse.