Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ELCA Holding“

Personalo vadybininkė (-as)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „ELCA Holding“

Darbo pobūdis

Darbuotojų paieška/atranka;
Personalo dokumentų rengimas ir tvarkymas, apdorojimas sistemoje;
Darbo laiko apskaitos duomenų kontrolė ir koregavimas;
Įmonės vidaus dokumentų ruošimas, sisteminimas ir archyvavimas;
Vadovų/ kolegų konsultavimas darbo teisės klausimais;
Darbų saugos dokumentacijos administravimas;
Nuolatinis bendravimas su vadovais ir darbuotojais;
Darbuotojų mokymų ir kitų personalo veiklų organizavimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
LR Darbo kodekso bei su darbo santykiais susijusių teisės aktų išmanymas;
Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
Atidumas, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą;
Darbų saugos pažymėjimas.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

ELCA Holding yra tarptautinė įmonių grupė, apjungianti ir plėtojanti internetinę automobilių aukcionų prekybą, automobilių transportavimą, nuomą, plovimo paslaugas.
informacija apie UAB „ELCA Holding“
1382 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius