Personalo vadybininkė (-as)

1200 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Švaros misija“

Darbo pobūdis

Personalo dokumentų administravimas (darbuotojų priėmimas, atleidimas, darbo sutarčių rengimas, darbo grafikų rengimas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas, darbo sutarčių pakeitimai ir t.t.);
Dokumentų teikimas Sodrai;
Darbuotojų paieška ir atranka, adaptacijos užtikrinimas, darbuotojų mokymų organizavimas, komandiruočių planavimas ir organizavimas;
Įmonės kultūros ir vertybių formavimas, komunikacijos valdymas;
Sisteminti ir paskirstyti gaunamus dokumentus ir informaciją, kontroliuoti jų vykdymą;
Socialinių tinklų administravimas (Facebook, Instagram, internetinis puslapis);
Pagalbos vadovams ir kitiems įmonės darbuotojams teikimas;
Vadovo pavestų funkcijų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Lūkesčiai kandidatams:

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis;
Gebėjimas praktiškai taikyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles;
LR darbo kodekso, kitų darbo santykius reguliuojančių teisės aktų išmanymas bei praktinis taikymas;
Atidumas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti, diegti ir tobulinti pažangią personalo valdymo praktiką;
Greita orientacija, atsakingumas, kruopštumas;
Puikūs organizavimo, komunikacijos bei bendradarbiavimo įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija;
Išsilavinimas - Aukštasis universitetinis;
Darbo patirtis nuo 2 metų.

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas

UAB „Švaros misija“

Aukšta paslaugų kokybė, išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui, operatyvus aptarnavimas, kvalifikuoti darbuotojai – tai įmonė ŠVAROS MISIJA, UAB, įsikūrusi 1997 m. Mūsų veikla apima platų patalpų ir transporto priemonių valymo bei aplinkos tvarkymo paslaugų spektrą. Per ilgą įmonės veiklos laikotarpį subūrėme stiprią atsakingų specialistų komandą, taikome efektyviausias valymo bei plovimo priemones ir technologijas.
Rinkoje siekiame išsiskirti atliekamų darbų bei klientų aptarnavimo kokybe. Platus paslaugų spektras pritaikytas naudotis ir verslo, ir privatiems klientams.
Mūsų misija – ypatingas dėmesys klientų lūkesčiams ir jų patenkinimui, todėl įmonė savo klientams garantuoja aukštą paslaugų kokybę bei jų kontrolę. Nuolatos sekame šios srities naujoves ir savo darbe pritaikome tai, kas geriausia bei kokybiškiausia.
Švaros misija nėra tik pavadinimas, tai – mūsų siekis ir pagrindinis tikslas.
www.svarosmisija.lt
informacija apie UAB „Švaros misija“
1168 €
Vid. atlyginimas bruto
242
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 817 €
25% uždirba 817-1012 €
25% uždirba 1012-1290 €
25% uždirba nuo 1290 €