Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Melkra“
More about company »

Personalo vadybininkė (-as) / projekto vodovo asistentė/as

700-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Melkra“

Darbo pobūdis

Pagrindinės pareigos:
  • personalo techninės dokumentacijos tvarkymas (sertifikatai, leidimai, kiti dokumentai),
  • bendravimas su personalu,
  • įmonės vykdomų projektų administravimas/aptarnavimas suformuojant specialistų komandas iš esamo personalo,
  • naujų darbuotojų paieška
  • personalo dokumentacijos siuntimas užsakovams

Reikalavimai

  • Būtinas anglų ir rusų kalbų mokėjimas
  • Komunikabilumas
  • Savarankiškumas
  • Gebėjimas priimti sprendimus savo kompetencijos ribose

Mes jums siūlome

Nuolatinis darbas, laiku mokamas atlyginimas, karjeros galimybės.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Įmonė dirba įvairiuose pramoniniuose objektuose Olandijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje.
Informacija apie UAB „Melkra“
1083 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
154
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 670 €
25% uždirba 670-851 €
25% uždirba 851-1351 €
25% uždirba nuo 1351 €
Vadovas: Tadas Kalcas