Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vitaresta"
More about company »

Personalo vadybininkė (-as) Vilniuje

Vilnius - UAB "Vitaresta"

Darbo pobūdis

Personalo paieškos organizavimas:
Darbo skelbimų talpinimas, atnaujinimas, bendravimas su darbuotojais, norinčiųjų dirbti nukreipimas į laisvas darbo vietas;
Bendradarbiavimas su valstybinėmis institucijomis, vykdant darbuotojų paiešką, reikalingų dokumentų ruošimas;
Duomenų bazės pildymas ir atnaujinimas;
Bendradarbiavimas su padalinio darbuotojais, atsakingais už darbų kokybę.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis personalo srityje;
Geros rusų k.;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios;
Puikūs bendravimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Atskleisti savo kūrybinį potencialą ir įgyti patirties didelėje lietuviško kapitalo įmonėje;
Galimybę įgyti patirties dirbant su užsieniečiais.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Vitaresta“ - viena didžiausių valymo paslaugų įmonė Lietuvoje. Laiku mokami atlyginimai, visos socialinės garantijos.
Informacija apie UAB "Vitaresta"
1071
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rasa Petrovė