Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAKVEŽA“

PERSONALO VADYBININKĖ (-AS) VILNIUJE

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAKVEŽA“

Darbo pobūdis

  • Pagal patvirtintas procedūras, instrukcijas ir LR įstatymus vykdo ir užtikrina sklandų darbuotojų samdos, dokumentų administravimo, darbo laiko apskaitos procesų vykdymą ir kontrolę.
  • Vykdo darbuotojų paiešką ir atranką;
  • Užtikrina darbuotojų adaptacijos proceso koordinavimą ir gerinimą;
  • Telefonu ir vizitų metu (Lietuvoje) konsultuoja padalinių vadovus visais personalo klausimais pagal savo kompetenciją ir atsakomybes;
  • Rengia personalo skyriaus ataskaitas, teikia siūlymus geresniems rezultatams pasiekti;
  • Padeda įvairiuose personalo sk. projektuose: vidinė komunikacija, darbdavio įvaizdžio ir mikroklimato gerinimas, veiklos vertinimas, atlygio politikos formavimas ir t.t.

Reikalavimai

  • Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas (privalumas psichologijos, verslo vadybos, žmogiškųjų išteklių, socialinių mokslų srityje);
  • Panašaus darbo patirtis ne mažiau kaip 2 m. (pageidautina didelėje įmonėje nuo 200 darbuotojų);
  • Labai geras LR darbo kodekso išmanymas ir praktinis taikymas;
  • Patirtis atrankų, adaptacijos, mikroklimato gerinimo projektuose;
  • Dokumentų valdymo patirtis, geri MS Excel, Word įgūdžiai;
  • Geras lietuvių kalbos bei raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Pozityvumas, komunikabilumas, aktyvumas, greita orientacija, atidumas detalėms, komandiškumas.
  • B kategorijos pažymėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Įdomų, dinamišką, kupiną iššūkių darbą;
  • Adaptavimo procesą, padedantį naujokui greičiau susipažinti bei įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Karjeros galimybes;
  • Privalumus perkant Moki-veži parduotuvėse.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai už darbo rezultatus

UAB MAKVEŽA – tai vienas didžiausių ir sparčiai besivystančių statybinių, apdailos, šildymo, sodo ir daržo prekių tinklas, vienijantis 24 Moki-Veži parduotuves visoje Lietuvoje, kuriame dirba daugiau nei 700 darbuotojų.
Moki-Veži darbo aplinkoje vertinama: pagarba, lyderystė, tobulėjimas, profesionalumas, komandiškumas, ilgalaikiškumas, darbo efektyvumas ir kokybė.
Įmonė plečiasi ir maloniai kviečia prisijungti prie Moki-Veži darbuotojų komandos!