Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CAPITAL Apdaila“
More about company »

Personalo vadybininkė (-as)

Vilnius - UAB „CAPITAL Apdaila“

Darbo pobūdis

  • Personalo grupės darbo organizavimas, administravimas;
  • Įmonės vadovo konsultavimas personalo klausimais bei pagalba;
  • Inovatyvių personalo valdymo sistemų kūrimas ir įdiegimas;
  • Puikios LR Darbo kodekso ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių darbo santykius išmanymas;
  • Personalo poreikio planavimas bei atrankų organizavimas;
  • Darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir tobulinimo organizavimas bei priežiūra;
  • Įmonės renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metų;
  • Darbo santykius reguliuojančių teisės aktų išmanymas, LR DK praktinio taikymo patirtis;
  • Personalo dokumentų administravimo patirtis;
  • Aktyvus profesinis domėjimasis personalo valdymu;
  • Personalo valdymo, darbuotojų vertinimo bei motyvavimo procesų išmanymas;
  • Puikūs planavimo ir organizavimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Gebėjimas greitai ir savarankiškai priimti sprendimus, deleguoti užduotis bei valdyti konfliktines situacijas;
  • Kompetencija darbų saugos klausimais;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (verslo valdymo, žmogiškųjų išteklių ar psichologijos srityje – privalumas);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai.

Mes siūlome

  • Galimybę tobulėti personalo srityje - įgyvendinti naujas idėjas, galimybę inicijuoti inovatyvius personalo valdymo sprendimus ir vadovų palaikymą juos įgyvendinant.
  • Geras darbo sąlygas, profesionalią komandą;

CAPITAL Apdaila - ambicinga, profesionali, nuolat auganti ir tobulėjanti būsto apdailos komanda.