Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

Personalo vadybininkė (-as)

900-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Gražiausių knygų gamintoja spaustuvė BALTO print prie savo komandos kviečia prisijungti HR kolegą (-ę)!

Jeigu myli darbą su žmonėmis, mėgsti kurti gerą darbinę atmosferą, gebi skleisti gerą VIBE`ą - pasišnekėkime!

Tavo pagrindinės atsakomybės:

Gamybos darbuotojų paieška bei atranka (skelbimų talpinimas, pokalbių koordinavimas bei vedimas);
Naujų darbuotojų įvedimas, adaptacinio proceso užtikrinimas;
Įmonės vidinių renginių organizavimas;
Dalyvavimas įvairiuose personalo skyriaus projektuose;
Darbuotojų apklausos bei įvairių idėjų generavimas personalo veiklos tobulinimo klausimais.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Patirtis vykdant darbuotojų atrankas;
Noras dirbti personalo valdymo srityje;
Lankstumas, iniciatyvumas, komunikabilumas.

Privalumai:

ISO standartų žinios (ISO9001, ISO, ISO OHSAS ir FSC);
Patirtis gamybinėje įmonėje vykdant darbuotojų atrankas.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti personalo valdymo srityje,
Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą,
Tiesioginę įtaką ir galimybę prisidėti prie įmonės vidinės kultūros bei mikroklimato gerinimo.

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
informacija apie UAB BALTO print
1498 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
242
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 878 €
25% uždirba 878-1315 €
25% uždirba 1315-1774 €
25% uždirba nuo 1774 €