Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Delta Management Solutions“

Personalo verslo partneris (-ė) (Kaunas/Ariogala)

1400-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Delta Management Solutions“

Atsakomybės

  • Nuolatinis ir efektyvus personalo strategijos įgyvendinimas, užtikrinant kompanijos vertybių, vizijos, procedūrų ir teisinių reikalavimų atitikimą.
  • Pozityvios darbo kultūros kūrimas, siekiant pritraukti, ugdyti ir išlaikyti talentus.
  • Vadovų komandos ugdymo poreikių identifikavimas ir proaktyvi pagalba auginant jų vadovimo potencialą.
  • Veiklos valdymo proceso ir darbuotojų ugdymo planų įgyvendinimo koordinavimas ir pagalba.
  • Proaktyvus bendradarbiavimas su vietine ir tarptautine komanda bei idėjų, padedančių pasiekti verslo tikslus, siūlymas ir įgyvendinimas.
  • Efektyvaus personalo administravimo proceso organizavimas.

Reikalavimai

  • Geras žmogiškųjų išteklių valdymo procesų išmanymas.
  • Sėkminga įvairiapusė patirtis žmogišųjų išteklių valdymo srityje (gamybos srityje būtų privalumas).
  • Geri laiko planavimo, organizaciniai gebėjimai.
  • Praktinė darbo kodekso ir kitų darbo santykius reguliuojančių teisės aktų taikymo patirtis.
  • Puikios anglų kalbos žinios.
  • Noras padėti, ugdyti kitus ir prisidėti prie įmonės kultūros kūrimo ir klestėjimo.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Tarptautinės karjeros galimybės ir komandiruotės į kitas grupės įmones.
  • 2 metų terminuota sutartis.
  • Laisvė veikti, keisti ir būti pilnaverčiu ekspertu personalo srityje.
  • Įmonė, skatinanti ugdymą, nuolatiniai mokymai ir seminarai, skirti profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.
  • Palaikantys kolegos ir vadovai.
  • Kuro kompensacija (kelionė iš Kauno į darbo vietą trunka ~ 30 minučių).
  • Konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo profesinių žinių ir patirties (1400,00 – 2000,00 Eur, neto).

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. į rankas
Konkurencingas atlyginimas, priklausantis nuo profesinių žinių ir patirties.

Camira Fabrics – anglų kapitalo tekstilės įmonė, Lietuvoje (Ariogaloje) įskūrusi 2006 m. ir sėkmingai dirbanti audimo, verpalų gamybos, sukirpimo, siuvimo, kėdžių apmušimo srityse. Pasaulinėje rinkoje motininė Camira Fabrics Ltd. yra viena iš pirmaujančių kompanijų, gaminančių ir parduodančių audinius, skirtus biuro baldams bei transportui. Įmonė Ariogaloje šiuo metu vienija daugiau kaip 200 darbuotojų ir ieško mėgstančio komandinį darbą, vertinančio sąžiningumą ir į kokybišką rezultatą orientuoto komandos nario - Personalo verslo partnerio (-ės).

Tel.

Informuosime tik atrinktuosius kandidatus. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV, pasibaigus atrankos projektui, bus saugomas mūsų vidinėje duomenų bazėje 3 metus tikslu pasiūlyti dalyvauti kituose atrankos projektuose. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą. Kitu atveju, jei nesutinkate su aukščiau pateiktomis sąlygomis ir garantijomis, rekomenduojame CV nesiųsti.