Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DPD Lietuva"
More about company »

PERSONALO VERSLO PARTNERIS (-Ė)

Vilnius - UAB "DPD Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Įmonės vidinės kultūros, darbdavio įvaizdžio bei darbuotojų įsitraukimo stiprinimas;
  • Vadovų konsultavimas personalo klausimais;
  • Darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų įvedimo ir adaptacijos proceso koordinavimas;
  • Darbuotojų įdarbinimas, personalo darbo laiko apskaita, personalo dokumentų ruošimas ir tvarkymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas psichologijos, teisės arba vadybos srityje;
  • 2-3 metų patirtis personalo administravimo ir atrankų srityje;
  • Labai geros LR Darbo kodekso ir kitų darbo santykius reglamentuojančių teisės aktų praktinės žinios;
  • Puikios kompiuterinių MS Office programų praktinės žinios ir įgūdžiai;
  • Mokėjimas dirbti žmogiškųjų išteklių valdymo programa („Vikarina“ - privalumas);
  • Labai geros lietuvių ir anglų kalbų žinios;
  • Atsakomybė ir savarankiškumas;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas;
  • Gebėjimas lengvai užmegzti kontaktą ir palaikyti ryšius;
  • Imlumas naujovėms, noras ir gebėjimas nuolat tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir perspektyvų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Bendradarbiavimą su kolegomis Baltijos ir kitose DPD sistemos šalyse;
  • Galimybę tobulėti, siekti karjeros bei būti įvertintam.

UAB “DPD Lietuva” () – sėkmingai veikianti tarptautinė smulkių siuntų pervežimo įmonė, besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti kompetentingus, motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus.
Informacija apie UAB "DPD Lietuva"
232
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Vilkaitis