Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''GlobalNetint''
More about company »

Pervedimų operatorius / duomenų analitikas (-ė)

Vilnius - UAB ''GlobalNetint''

Darbo pobūdis

bankinių pervedimų atlikimas;
valiutų kursų pokyčių stebėjimas;
valiutos balanso valdymas;
nestandartinių situacijų dėl atliekamų pervedimų sprendimas ir pan;
Ataskaitų teikimas aukštesniojo valdymo, MLRO ir priežiūros institucijoms;
Remti klientų deramo patikrinimo procesą ir vertinant AML / KYC riziką.

Reikalavimai

geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
anglų bei rusų kalbų žinios;
mokėjimas susikaupti ir atidumas;
greita reakcija nestandartinėse situacijose;
Puikūs analitiniai įgūdžiai ir aukštas tikslumo lygis bei dėmesys detalėms;
Patirtis finansų sektoriuje ar mokėjimų srityje yra pranašumas.

Mes jums siūlome

realizuoti save tarptautinėje, greitai augančioje kompanijoje;
visas galimybes tobulėti profesinėje srityje;
linksmas pramogas su kolektyvu.

„Globalnetint, UAB“ – sparčiai auganti Fintech įmonė įsikūrusi Lietuvoje, teikianti mokėjimo paslaugas visoje Europoje ir už jos ribų.
Globalnetint - tai geriausias pasirinkimas užsienio valiutų konvertavimui ir tarptautiniams mokėjimams. Mes siūlome savo klientams konkurencingomis kainomis teikiamas paslaugas, prieigą prie didmeninių rinkų ir lanksčias mokėjimo galimybes.
2017 metų pabaigoje Globalnetint tapo licencijuota elektroniniu pinigu įstaiga, reguliuojama Lietuvos Centrinio Banko teikiant mokėjimo paslaugas.