Onsoftas

Photoshop ekspertas (-ė) - Iliustruotojas (-a)

850-1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Onsoftas

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, galinčio piešti iš nuotraukų ir jas koreguoti. Portreto retušas - akių tvarkymas, odos tvarkymas, veidų apkeitimas, spalvų korekcija ir pan., prastos kokybės nuotraukų tvarkymas, piešimas ant nuotraukų naudojantis grafine plašete, sukuriant tapyto paveikslo efektą.

Reikalavimai

Geri piešimo įgūdžiai;
Puikus Adobe Photoshop programos išmanymas;
Darbų portfolio (prašome prisegti prie CV arba atsiųsti atskirai į
Puikios anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas - laisvai derinamą darbo grafiką.
Draugišką, jauną kolektyvą.
Darbą vakarietiškos kultūros etiketo besivadovaujančioje įmonėje.
Įdomų ir įvairialypį darbą, kuris leis išbandyti naujas idėjas, bei sukurs puikias galimybes tobulėti.
Atlyginimą priklausantį nuo turimų įgūdžių ir pasiektų rezultatų.
Nemokamą kavą bei sveikus (ir ne tik) užkandžius.
Gyvūnams draugišką ofisą.

Atlyginimas

850-1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Onsoftas

Savanoriu 125