UAB „We deliver“

PHP DEVELOPER (MID-LEVEL/SENIOR)

Nuo 1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „We deliver“

Darbo pobūdis

Mes esame patyrusių skaitmeninės rinkodaros specialistų komanda, padedanti verslams augti išnaudojant efektyviausius internetinės reklamos sprendimus. Stipriname savo komandą ir ieškome patyrusio ir ambicingo PHP programuotojo.

Ką teks daryti?
Nuo pradžių iki pabaigos dirbti su projektų Front-end ir Back-end dalimis;
Plėsti jau egzistuojančių sistemų funkcionalumą, parašytų naudojant populiariausius TVS ir frameworks;
Gebėti identifikuoti problemas ir rasti joms sprendimus;
Kasdieniniame darbe susidursi su CSS, HTML, JS, PHP, Git;
Dirbti Agile metodu.

Reikalavimai

Bent 2 metų patirtis kuriant prisitaikančio dizaino internetines svetaines;
Gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbų eigą bei prioritetus;
Populiariausių TVS tokių kaip WordPress, PrestaShop bei kitų sistemų išmanymas;
MVC, OOP supratimas;
Geri įgūdžiai dirbant su PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery;
Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
Orientacija į kokybę ir rezultatą;

Mes Tau siūlome

Dinamišką darbą šiuolaikiškoje augančioje organizacijoje;
Draugišką ir kasdien tobulėjančią ambicingą komandą;
Galimybę kurti didelius, unikalius projektus nuo A iki Z.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „We deliver“
2650 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% higher than LT average)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1577 €
25% uždirba 1577-2431 €
25% uždirba 2431-3197 €
25% uždirba nuo 3197 €