UAB „Innercode“

PHP DEVELOPER

700-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Innercode“

Darbo pobūdis

Ieškome PHP programuotojo prisijungti prie mūsų komandos.

Mes užsiimame elektroninių parduotuvių kūrimu su PrestaShop platforma, modulių parduotuvėms kūrimu, parduotuvių priežiūra ir aptarnavimu. Esame glaudžiai susiję su PrestaShop ekosistema, taip pat esame oficialūs Thirty Bees partneriai.

Mums svarbu kūrybiškumas ir savarankiškumas. Jūs dirbsite 3 žmonių komandoje, Darbas apima naujų projektų kūrimą, esamų projektų palaikymą bei naujų modulių kūrimą. Mes keliame aukštus reikalavimus kodo kokybei, ir skatiname geriausių praktikų ir standartų laikymąsi. Programuotojai yra atsakingi už sukurto kodo kokybę, sukėlimą į "production" bei tolimesnį palaikymą.

Darbo pobūdis:
  • Darbas su el. komercijos projektais dirbant, tiek su Front End, tiek su Back End.
  • Sprendimų radimas bei jų įgyvendinimas.
  • Švaraus programinio kodo kūrimas.
  • Sukurto sprendimo testavimas.

Stack:
  • PrestaShop platforma.
  • Symfony framework.
  • Front end: Smarty, Bootstrap, jQuery.
  • Back end: PHP OOP, Symfony, MySQL.

Reikalavimai darbuotojui

  • Bent 1 metų patirtis dirbant Back End ir/ar Front End.
  • Patirtis taikant kodo versijavimą, pvz. GIT.
  • Anglų kalbos mokėjimas.
  • Motyvacija, noras tobulėti, savarankiškumas sprendžiant užduotis.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su Symfony, Laravel karkasais arba dirbant ties OOP sistemomis.
  • Patirtis dirbant su PrestaShop platforma.
  • Patirtis programuojant jQuery, vue.js.
  • Patirtis dirbant su e-komercijos projektais.

  • Nuolatinį tobulėjimą taikant naujausias ir geriausias praktikas.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Laracasts pamokas, ar kitus pageidaujamus kursus.
  • Ergonomišką darbo vietą.
  • Vietą patogiai statyti automobilį prie verslo centro.

Atlyginimas

700-1300 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

Teikiame PrestaShop programavimo ir aptarnavimo paslaugas nuo 2012 metų. Atliekame sistemos modifikavimo darbus, kuriame modulius pagal individualius poreikius, teikiame pastovų palaikymą, konsultacijas PrestaShop klausimais.

informacija apie UAB „Innercode“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.