UAB „Inkodus“

PHP full-stack programuotojas

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Inkodus“

Darbo pobūdis

Ieškome PHP programuotojo darbui su el. prekybos ir verslo valdymo sistemų sprendimų kūrimu. Ne elektroninių parduotuvių temų "kepimas".

Sprendimai atliekami Woocommerce, Laravel, Prestashop aplinkose.

Darbo pobūdis tiek su „back-end“, tiek su „front-end“ (SASS, jQuery, Vue.js).

Programuotojo atsakomybė bus kartu apsvarstyti ir įgyvendinti reikalingą funkcionalumą optimaliausiu keliu, optimizuoti ir perrašyti jau esamą funkcionalumą.

Reikalavimai

1-2 metų patirtis su Laravel, Woocommerce;
1-2 metų patirtis Vue.js;
SASS/LESS
NPM
gulp/webpack
patirtis su MySQL užklausomis;
GIT naudojimas;
darbo patirtis su JIRA, Bitbucket.

Didelis privalumas, jei:
esi susipažinęs ar net naudojęs savo darbe React;
esi susipažinęs ar net naudojęs kitus PHP framework'us ir/ar Open Source sistemas;

Mes jums siūlome

Kokybiškas darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, lankstų darbo grafiką ir požiūrį.

Galimybė būti išgirstam.

Profesinio tobulėjimo galimybės - kursai, seminarai.

Galimybė bendradarbiauti - programuotojai, dirbantys pagal individualios veiklos pažymas taip pat laukiami.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Inkodus" - lietuviško kapitalo, į Vokietijos, Skandinavijos ir Didžiosio Britanijos rinkas orientuota informacinių technologijų įmonė, teikianti dedikuotų programuotojų komandų formavimo, bei IT projektų administravimo ir vystymo paslaugas, nuolat ieško informacinių technologijų specialistų.