Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

PHP ir WordPress „full stack“ programuotojui (-ai)

1700-2000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Fontanas“

Darbo pobūdis

  • Susipažinti ir perprasti užduotis, kurias jums pateiks projektų vadovai anglų arba lietuvių kalbomis;
  • Aktyviai dalyvauti WordPress temų kūrimo procese, taip pat tobulinti WordPress temų kūrimo procesą;
  • Koreguoti turimas WordPress temų integracijas, pasiūlyti technines idėjas ir sprendimus;
  • Susipažinti su specifinėmis PHP sistemomis, jas paanalizuoti ir pateikti kodo korekcijas ar papildymus pagal užduotį;
  • Formuoti HTML ir CSS kodą pagal Adobe XD dizaino sprendinius;
  • Pateikti užduočių atlikimo raportus, dalyvauti komandų nuotoliniuose vaizdo susitikimuose anglų kalba.

Reikalavimai

  • 3+ metų PHP aktyvaus programavimo patirtis;
  • 2+ metų WordPress aktyvaus programavimo patirtis;
  • Geras HTML, CSS ir JavaScript technologijų išmanymas;
  • Stiprūs anglų kalbos įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant su LESS arba SASS;
  • Įgūdžiai GIT ir CLI aplinkoje (pagrindai, npm, composer, grunt ir pan.);
  • Duomenų bazių išmanymas (MySQL, MariaDB).

Privalumai

  • Patirtis programuojant „object oriented“, „vanilla“ PHP, sistemų analizė;
  • Darbo su kitomis turinio valdymo sistemomis patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Stiprūs informatikos teorijos, logikos, matematikos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Darbą pilnu etatu;
  • Pasirinkimą, ar norite dirbti iš namų ar biuro Vilniuje (J. Basanavičiaus g. 7);
  • Atskirą darbo kambarį, kai dirbtumėte biure;
  • Galimybę tobulėti ir dirbti su tarptautiniais projektais;
  • Aiškią darbo tvarką, stabilumą;
  • Ramią darbo aplinką ir aukštą darbo kultūrą;
  • 1700-2000 Eur. atlyginimą „į rankas“ (~2920-3440 Eur. neatskaičius mokesčių);
  • Atlyginimo augimo galimybes, jei sėkmingai bendradarbiausite su įmone.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Fontanas“

Interneto projektų įmonė UAB „Fontanas“ siūlo darbą PHP ir WordPress „full stack“ programuotojui (-ai). Mūsų įmonė yra daugiau nei 5 metus gyvuojantis paslaugų biuras ir aptarnauja kelias užsienio bendroves. Mūsų biure dirba 3 darbuotojai.
informacija apie UAB „Fontanas“
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.