Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Artmė“
More about company »

PHP (Laravel programuotojas)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Artmė“

Darbo pobūdis

Į komandą ieškome pastiprinimo - Laravel programuotojo su mažiausiai 2-3 metų patirtimi.

Orienuojamės į kokybišką darbą, tvarkingą kodą. Įmonės klientai yra vienos žinomiausių Lietuvos įmonių.

Įmonė specializuojasi programavimo paslaugose.

Reikalavimai

  • 3+ metų patirtis su Laravel
  • Frontend pagrindai (HTML, CSS, Javascript, AJAX)
  • OOP
  • GIT
  • Gera motyvacija, sąžiningumas ir atsakomybės jausmas

Mes jums siūlome

  • Puikią komandą
  • Lanksčias darbo sąlygas
  • Draugišką darbo atmosferą
  • Įdomius projektus

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
UAB „Artmė“

UAB „Artmė“

Unikalaus funkcionalumo web aplikacijų bei interneto svetainių kūrimas su LARAVEL.
Informacija apie UAB „Artmė“
1877 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Lukas Stacevičius