Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elorus“

Php Laraver programuotojas (Mid+ lygis)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Elorus“

Darbo pobūdis

Darbas prie įvairių pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų produktų.

Įmonės produktų vystymas.

Reikalavimai

Profesinė PHP (laravel framework) ir MySQL – patirtis 2 ar daugiau metų;

Symfony framework patirtis - didelis privalumas

Frontend pagrindų (HTML, CSS, Javascript, AJAX, jQuery) išmanymas;

Front-end framework (Vue.JS, Node, React) žinios - didelis privalumas;

Sugebėjimas greitai išmokti ir įsisavinti naujoves;

Sugebėjimas prisitaikyti prie klientų poreikių;

Geros anglų kalbos žinios;

Rusų kalbos žinios - didelis privalumas

Mes jums siūlome

Lanksčios darbo sąlygos:

Full-time, part-time (min 60 val./mėn)
Ofise Vilniaus centre, arba remote
Atsisaktymas pagal darbo sutartį, arba pagal IV (valandinis arba projektinis atlygis)

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimas ir valandinis atsiskaitymas. 15-20 EUR /h
Galima darbas ir remote ir part-time biure.

Mediapulsas.lt - esame nedidelė profesionalų komanda, kuri susibūrė prieš 7 metus. Per ta laiką esame įgyvendinę begalę įdomių ir sudėtingų projektų. Šiuo metu mūsų komanda sudaro 9 žmones.
informacija apie UAB „Elorus“
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.